LUBLIN spotkania na pływalni lub w saunie

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

LUBLIN spotkania na pływalni lub w saunie

Postprzez Para z Lublina » Wt wrz 04, 2012 21:11

http://www.sp23.lublin.pl/
Jeżeli są zainteresowani basenem w Szkole Podstawowej nr 23 i nie lubią prać na sobie kąpielówek i kostiumów jak również stać w kolejce do przebieralni zapraszam do dyskusji.
Ostatnio edytowano Cz wrz 06, 2012 14:30 przez Alen, łącznie edytowano 5 razy
Powód: tego typu informacje dodajemy jako ogłoszenia terminowe
Para z Lublina
Jestem Naturystą z doświadczeniem
Jestem Naturystą z doświadczeniem

Postprzez » Wt wrz 04, 2012 21:11

Re: LUBLIN spotkania na pływalni lub w saunie

Postprzez fajny nago » Cz sty 12, 2017 21:59

Hejka , wiem ze tu nikogo nie ma .... ale moze kiedys znowu ;) ja uwielbiam nagosc , basen , saunę czy tez plażę , I kazda nadażajaca sie mozliwosc pobycia nago jest mile widziana ;)
fajny nago
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Re: LUBLIN spotkania na pływalni lub w saunie

Postprzez Alen » N lis 05, 2017 18:29

Takich okazji w Lublinie i okolicy jest mało.
Teraz pozostaje sauna
Macie jakieś propozycje poza Aqua L ?
Alen
Moderator
Moderator

Postprzez » N lis 05, 2017 18:29

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób