NAGOŚĆ NA BASENIE - Czy kąpiecie się nago przed wejściem?

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

Re: NAGOŚĆ NA BASENIE - Czy kąpiecie się nago przed wejściem?

Postprzez YOU » Pn paź 11, 2010 20:32

Należy omijać baseny, w których czas jest naliczany minutowo od momentu otrzymania bileciku w kasie.
Ja chodzę na basen z godzinnym biletem więc mam czas na wszystko łącznie z prysznicem.
A jeżeli basen dba o higienę to przy każdym natrysku będzie mydło w płynie - Reszta to sprawa inteligencji i wychowania
YOU
Jestem Początkującym naturystą

Postprzez » Pn paź 11, 2010 20:32

Postprzez darekm » N lis 14, 2010 22:55

Nie mam z tym problemów w moim mieście (Lublin) dostanie się na basen z ciepłą wodą jest nierealne chyba że ktoś jest morsem to coś dla siebie znajdzie np; na Głębokiej w UP.
darekm

Postprzez spaceman » So lis 27, 2010 09:27

Mysle ze nago raczej po..... ale współczuje problemów z ciepła woda
spaceman
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez jasiu1929 » N sty 16, 2011 22:25

zawsze, raczej to jest naturalne.. choc zauważam że nie każdy tak robi.
jasiu1929
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez Piotrek78 » Cz sty 27, 2011 20:44

Byłem na basenie w Biłgoraju, Zamościu i Janowie, nigdy nie widziałem żeby przed wejściem na basen ktoś mył się pod prysznicem nago, nikt się nie rozbiera wszyscy tylko aby szybciej wezmą prysznic lub szybko się tylko zamoczyć i do wody, po wyjściu owszem nago się myje kilka osób. W Zamościu jeśli się ktoś krępuje rozebrać jest taki zakamerek pod prysznicami gdzie można się umyć nago, natomiast w Janowie w szatni przy szawkach jest kamera pytanie po co? czy tam jest obowięzek korzystania z przebieralni, nie można z pod prysznica przejść do szfki nago i tam wytrzeć się i ubrać?
nic co ludzkie nie jest mi obce
Piotrek78
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez YOU » Cz mar 31, 2011 14:06

YOU

Postprzez mimix » Pn maja 30, 2011 08:33

witam

niestety podobne doświadczenia mamy na basenia na Dolnym Ślasku - Wrocław -Aqua park czy tez baseny w Jaworze , Świebodzicach - przeważnie ludzie kąpia sie po basenie a przed praktycznie nikt, zdarza sie nam obserwowac ludzi którzy nawet nie wezma prysznica - juz nie mówiąc ze jak sie ktos kąpie nago to patrza na niego jak na kosmite, ale jak ktos napisal - basen rozliczany co do minuty "zmusza" oszczednych do korzsyatnia z niego w biegu bez zbednych ceregieli !!

Całkiem inne - pozytwne wspomnienia mamy tez Bornholmu - gdzie na basenie - park rozrywki - Joboland - naprawde super miejsce - część ludzi przebiera sie na basenie a nie w przebieralniach - po prostu myk spodenki w dol i myk kapielowki - oczywsicie poza Polakami, którzy odstaja jeszcze - ale to mala taka dygresja

moze gdby wywiesić napisy bardzo duze przed samym wejsciem ba basen przy wychodzniu z przebieralni - UMYJ SIE BR..... - to moze trafiloby to do ludzi
Pozdrawiam
Aneta
mimix
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez oskar66 » Pn cze 06, 2011 18:30

Zawsze kąpię się nago przed i po, jeśli na basenie jest wydzielona szatnia męska, to przechodzę bez kąpielówek do szatni i tam się wycieram i suszę. Sporo ubawu dała mi wizyta na basenie w Nowej Rudzie, około 22:00,kilak osób, dokładnie tak zrobiłem jak opisałem powyżej i wszedłem do szatni, był tam tylko jakiś facet, który sam w tej szatni szarpał się z mokrymi kąpielówkami, w maleńkiej przebieralni za kotarka. Ja oczywiście nagi szybko wytarłem się i zacząłem się ubierać. Weszli dwaj Czesi, którzy zrobili tak jak ja, a gościu w przebieralni mało nie zdarł kotarki szarpiąc się zakładając slipy na mokre ciało w dziupli 0,5x0,5m . Podziwiam go do dzisiaj.
oskar66

Postprzez Jasiek 20 » Wt cze 21, 2011 11:14

Nachy w dół i walą mnie inni
Jasiek 20

Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich Adres:

Postprzez darekm » Wt wrz 13, 2011 09:19

Witajcie ponownie
Po wielkich trudach i odrobinie szczęścia udało mi się dostać wejściówkę na basen w Szkole Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich
ul. Podzamcze 9 w Lublinie.
Basen naprawdę ----21wiek
Ciepła woda pod prysznicami przestronne zamykane szafki suszarki.
W środku zjeżdżalnia 2 jakuzzi basem rekreacyjny tem.wody 32`C pływacki 28`C
Tylko że w mojej grupie panuje 99% pruderia myją się w gaciach i chodzą przebierać się gdzieś do przebieralni - Masakra.
Ale ja wprowadziłem zmiany zobaczymy czy się przyjmą :)
MAM PROPOZYCJĘ DLA LUBLINIAN LUBIĄCYCH BASEN.
ZAPRASZAM NA :
viewforum.php?f=2

Obrazek
darekm

Re: NAGOŚĆ NA BASENIE - Czy kąpiecie się nago przed wejściem

Postprzez Robak » Pn wrz 19, 2011 09:59

Jeszcze nie byłem na takim basenie, gdzie pod męskimi prysznicami wszyscy kąpią się w gaciach :)
Cóż jeżeli możesz to wyprowadź się z tego Lublina jak najdalej.
Żartowałem :)
Robak

Postprzez darekm » Śr wrz 28, 2011 12:02

Poprawia sie na naszym basenie.
Podczas ostatniej wizyty gdy zostało już tylko 5 osób pod prysznicami a ja jak zwykle normalnie wszedłem pod prysznic, innym zrobiło sie głupio i też pościągali kąpielówki.
Także trzeba świecić przykładem nawet w naszym trochę zacofanym pod tym względem Lublinie.
darekm

Postprzez hrabia » Śr lut 22, 2012 14:38

darekm napisał(a):Witajcie ponownie
Po wielkich trudach i odrobinie szczęścia udało mi się dostać wejściówkę na basen w Szkole Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich
ul. Podzamcze 9 w Lublinie.
Basen naprawdę ----21wiek
Ciepła woda pod prysznicami przestronne zamykane szafki suszarki.
W środku zjeżdżalnia 2 jakuzzi basem rekreacyjny tem.wody 32`C pływacki 28`C
Tylko że w mojej grupie panuje 99% pruderia myją się w gaciach i chodzą przebierać się gdzieś do przebieralni - Masakra.
Ale ja wprowadziłem zmiany zobaczymy czy się przyjmą :)
MAM PROPOZYCJĘ DLA LUBLINIAN LUBIĄCYCH BASEN.
ZAPRASZAM NA :
viewforum.php?f=2

Obrazek

darekm napisał(a):Poprawia sie na naszym basenie.
Podczas ostatniej wizyty gdy zostało już tylko 5 osób pod prysznicami a ja jak zwykle normalnie wszedłem pod prysznic, innym zrobiło sie głupio i też pościągali kąpielówki.
Także trzeba świecić przykładem nawet w naszym trochę zacofanym pod tym względem Lublinie.

Nie do końca jest tak pięknie na tym basenie :!:
Pod prysznicami jest tylko chyba 12 natrysków jeden obok drugiego - 0 intymności w tym 5 uszkodzonych.
Chętnych chyba 2 razy więcej. Prawie wszyscy piorą ubrania na sobie tylko ja i jeszcze 1 gość kąpaliśmy się normalnie.
Najśmieszniejsze jest to że dyrektor tej szkoły nakazuje opuszczenie budynku w ciągu 15min od wyjścia z wody.
Z mokrą głową na -14stopniowy mróz.
:cry:
hrabia
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez » Śr lut 22, 2012 14:38

Poprzednia strona

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób