Co wam się niepodoba w Naturyźmie

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

Re: Co wam się niepodoba w Naturyźmie

Postprzez Alen » Wt paź 05, 2010 21:06

Dla grupy " Naturyści "
Alen
Moderator
Moderator

Postprzez » Wt paź 05, 2010 21:06

Postprzez golaski » Wt paź 05, 2010 21:20

Nam nie podoba się śmiecenie na plaży i chodzenie {bez wyraźnej potrzeby} po wydmach
Ale za to podoba nam się to iż są ludzie którzy dbają o to by gołe plaże były dobrze oznaczone przez co chętni wiedzą gdzie szukać dla siebie miejsca do odpoczynku.
Aaaa nie lubimy również brzydkiej pogody :lol:
golaski
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez maria_m » Cz lis 11, 2010 20:20

O co tu się sprzeczać. Wolna wola. Każdy robi to co mu pasuje. Tolerancja i jeszcze raz tolerancja. Na tych plażach to tak naprawdę nikogo nie interesuje czy jesteś ogolony czy nie. Przychodzisz tu po to żeby się dobrze bawić i dobrze czuć. I uwierzcie , nikt Was za to nie będzie krytykował jak wyglądacie. Ja osobiście wolę .......... :-D :-D :-D
maria_m
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez darekm » N lis 14, 2010 22:51

Nawet zadbana brzydota staje się ładniejsza :)
darekm
Jestem Początkującym naturystą

Postprzez Grzegorz » Pt lis 19, 2010 04:34

Co do zmartwień na temat wyglądu powiem tak:
Narcyz czy to ubrany czy też goły pozostanie narcyzem. Zamiast cieszyć się słońcem i wodą będzie zastanawiał obsesyjnie czy nie ma o jedną fałdkę na brzuchu za dużo, czy jest dobrze podstrzyżony, czy cycki za bardzo nie zwisły od ostatniego roku.
Totalna bzdura!
Jeszcze raz powtarzam:
Plaża jest miejscem gdzie należy cieszyć się życiem a nie zamartwiać pierdołami!
Grzegorz
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez marco1967 » Wt gru 14, 2010 12:26

Na plaży nie podoba nam się (mnie i żonie) opalający się na wydmach (nie tylko podglądacze to robią, ale również opalający sie na golasa). Każdy na plaży opala się inwidualnie, zdala od drugiego naturysty, brak jest jedności. Pozwala to tekstylnym rozkładanie się między opalającymi się nago.
marco1967

Postprzez thx1138 » So gru 18, 2010 23:27

chyba dla mnie jest najfajniejsza swoboda i nieskrepowanie, a do tego bycie w zgodzie z własnym ciałem.
less is more
thx1138

Postprzez Grzegorz » N gru 19, 2010 07:30

Każdy na plaży opala się inwidualnie, zdala od drugiego naturysty, brak jest jedności.

I chwalić Boga!
Nie po to jadę kawałek drogi na naga plażę aby leżeć z kimś koc w koc. Zawsze staramy sie odejść trochę dalej aby po pierwsze nikomu nie przeszkadzać oraz aby samemu mieć trochę ciszy i prywatności. Irytuje mnie gdy ktoś przyłazi i rozkłada sie kilka metrów od nas mimo, ze wokół jest pełno miejsca. Zabronić mu nie mogę ale zdarzało się, ze sami zwijaliśmy się i przenosiliśmy dalej.
Grzegorz
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez ponowal » Cz gru 23, 2010 11:54

A nam się podoba ta wolność nieskrępowanie....
A co do owłosienia to dajmy każdemu swobode wyboru ... jak się komuś nie podoba to po co zaglada miedzy nogi obcym ludzią niech się zajmie soba i osobami z nim przebywającymi....
Każdy ma inne poczucie estetyki i do kiedy to jest w zgodzie z chigieną to nic nam do tego ......
ponowal

Postprzez » Cz gru 23, 2010 11:54

Poprzednia strona

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób