Co wam się niepodoba w Naturyźmie

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

Co wam się niepodoba w Naturyźmie

Postprzez CBAndrzej » Cz maja 06, 2010 21:13

Od lat są zwolennicy i przeciwnicy Naturyzmu ale mnie nasunęło się takie pytanie co byście zmienili będąc w ośrodku Naturystycznym lub na plaży Fkk.
Odkąd rozszedłem się z żoną przychodzę na plażę sam i widzę że często spostrzegany jestem jako odmieniec - czy waszym zdaniem tak powinno być?
Jeżeli chodzi o plażę to denerwują mnie osoby, które łażą nago między parawanami bez określonego celu w tą i z powrotem .
Co do ośrodków Fkk uważam że np. nie na miejscu jest przebywanie nago w kawiarni lub sklepie.
Głupie niewygodne i bezsensowne jest jeżdżenie nago na rowerze, ale już inne sporty jak siatkówka pływanie tenis podobają mi się.
Niebezpieczne jest również przebywanie bez stroju podczas grillowania gotowania itp.
Ale największą głupotą jest opalanie się na plaży i kąpanie w stroju kąpielowym :lol: Ale to już osób tu zaglądających już nie dotyczy.
Ciekawi mnie to czy się ze mną zgadzacie i czy możecie jeszcze coś dodać od siebie ?
CBAndrzej
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez » Cz maja 06, 2010 21:13

Re: Co wam się niepodoba w Naturyźmie

Postprzez Grzegorz » Pt maja 07, 2010 09:40

Odkąd rozszedłem się z żoną przychodzę na plażę sam i widzę że często spostrzegany jestem jako odmieniec - czy waszym zdaniem tak powinno być?

Pewnie nie powinno, ale pewna część panów zachowuje się w sposób, który sam opisałeś:
denerwują mnie osoby, które łażą nago między parawanami bez określonego celu w tą i z powrotem .

Tak, więc samotny gość często jest taktowny podejrzliwie.
Co do ośrodków Fkk uważam że np. nie na miejscu jest przebywanie nago w kawiarni lub sklepie.
Głupie niewygodne i bezsensowne jest jeżdżenie nago na rowerze, ale już inne sporty jak siatkówka pływanie tenis podobają mi się.
Niebezpieczne jest również przebywanie bez stroju podczas grillowania gotowania itp.

Zgadzam sie w całej rozciągłości. Takie zachowania podchodzą bardziej pod ekshibicjonizm niż pod naturyzm.
Ale największą głupotą jest opalanie się na plaży i kąpanie w stroju kąpielowym

I znowu muszę się w 100% zgodzić
Grzegorz
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez chomiczek » Pt maja 14, 2010 21:41

A mnie nie podoba się to że w naszym kraju nie ma wydzielonych i odgrodzonych ośrodków fkk i plaż.
Dlaczego musimy jeździć aż do Chorwacji by móc normalnie wypocząć z dala od wścibskich tekstylnych spacerowiczów.
Jeżeli rozchodzi się o strój w kawiarni - jestem również za.
chomiczek
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez Grzegorz » So maja 22, 2010 04:14

Ja nie jestem pewien, czy w Polsce prawo zezwala na budowę takich ośrodków. O ile mi wiadomo to nie wolno niczego grodzić w odległości kilu metrów od wody (jeziora, rzeki, morza). Tak więc istnienie zamkniętych plaż naturystycznych jest chyba poza zasięgiem Polaków.
Grzegorz
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez Termit (1) » Wt maja 25, 2010 20:37

Co jest fajnego w naturyzmie?
Ludzie! Najfajniejsi są właśnie ludzie. Tu nie trzeba dorabiać ideologi, że lubię to... lub tamto... albo...
To atmosfera na plażach przekonała wielu niezdecydowanych do tej formy wypoczynku.
Nie ukrywam, że nas też. X lat temu poszliśmy z czystej ciekawości. Poznaliśmy tam bardzo fajnych ludzi,
otwartych, serdecznych itd.
Jednym słowem ujęła nas atmosfera tej plaży i tak zostało. Teraz nie wyobrażam sobie (rodzinka też)
jak można wypoczywać na tekstyliach :)
A co do ośrodków naturystycznych w Polsce. Jeżeli się nie zmieni prawo to raczej czarno to widzę.
Pamiętacie sprawę z 2008 roku. Dwie młode szczecinianki stanęły przed tamtejszym sądem grodzkim za opalanie topless na jednym z miejskich kąpielisk.
Na szczęście sąd je uniewinnił, ale przy okazji rozpętano aferę.
Wystarczy skarga jakiegoś tekstyla i organy porządku publicznego (Policja, Staż Miejska) wyposażone w oręż Art. 140. Kodeksu Wykroczeń który stanowi:
"Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany".
mogą mocno uprzykrzyć jakiemuś naguskowi życie :)
Jest to dość szeroki temat, a szczególne pole do popisu mają adwokaci którzy są pełnomocnikami "pechowców" broniąc ich swobody obywatelskiej.

Pozdrawiam Termit
Termit (1)

Postprzez orpmors » So wrz 11, 2010 21:36

Nie podoba mi się nadmierne owłosienie a ciałach niektórych kobiet i mężczyzn.
W 21 wieku gdy Chińczycy sprzedają maszynki do golenia za kilkanaście zł każdy naturysta powinien mieć zadbane to co wystawia na widok publiczny.
orpmors
Jestem Początkującym naturystą

Postprzez jerzyzet » N wrz 12, 2010 16:31

Trochę dziwny pogląd. Natura dała nam owłosienie, to po co się go pozbywać? Zapytam przewrotnie - Jak wyglądałaby długonoga blondynka z np. ogoloną głową? Nie poprawiajmy natury! No i po co dorabiać Chińczyków?
jerzyzet
O Naturyźmie wiem wszystko

Postprzez orpmors » Pn wrz 13, 2010 07:17

Co ty opowiadasz !!!
Choćby codzienne goleni brody obcinanie paznokci, fryzjer - czemu to robisz?
Tą część ciała codziennie wystawiasz na widok publiczny,
Więc jeżeli jesteś na plaży Naturystów to nie rozumiem czemu reszta twojego ciała ma być podobna do małpy.
Jeżeli chodzi o mężczyzn to nie musi to być golenie do gołej skóry ale podstrzyżenie jest jak najbardziej na miejscu.
orpmors

Postprzez jerzyzet » Pn wrz 13, 2010 09:08

Dostrzegasz różnicę między łysą (na głowie) długonogą blondynką, a facetem z ogoloną twarzą i przyciętymi paznokciami? Włosy, to rzecz gustu. Wszak jesteśmy dżentelmenami.
jerzyzet

Postprzez tabaka » Pn wrz 13, 2010 09:17

To nie kwestia natury tylko kultury osobistej.
Chcesz wyglądać ładnie schludnie - musisz o siebie zadbać.
RÓWNIEŻ W MIEJSCACH INTYMNYCH.
O włoskach w tych miejscach rozmawiałem z każdą z moich byłych i aktualną partnerką i każda z nich wolała jak gąszcz (natura) był uporządkowany.
Ja osobiście też wolę dziewczyny wydepilowane niż naturalnie obrośnięte.
tabaka
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez jerzyzet » Pn wrz 13, 2010 09:38

A moja partnerka jest przywiązana do swojej "fryzurki" i ja do niej też. Pewnie każdy z nas pozostanie przy swoim zdaniu. I niech tak zostanie! hough
jerzyzet

Postprzez jerzyzet » Pn wrz 13, 2010 09:39

?
jerzyzet

Postprzez jerzyzet » Pn wrz 13, 2010 09:55

Gdzie dwóch Polaków tam trzy poglądy na temat co jest ładne i schludne.
jerzyzet

Postprzez Alen » Pn wrz 13, 2010 13:24

:!: Temat wyglądu jest poruszany w innym dziale
viewtopic.php?f=17&t=10
Alen
Moderator
Moderator

Postprzez jerzyzet » Pn wrz 20, 2010 07:57

Niestety nie jest on dostępny dla wszystkich.
jerzyzet

Postprzez » Pn wrz 20, 2010 07:57

Następna strona

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób