AKTYWACJA KONTA - GRUPA NATURYŚCI

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

AKTYWACJA KONTA - GRUPA NATURYŚCI

Postprzez Alen » Wt cze 15, 2010 23:15


UWAGA

DLA OSÓB NOWO ZAREJESTROWANYCH WIĘKSZA CZĘŚĆ FORUM JEST I BĘDZIE NIEWIDOCZNA (DOT. WIĘKSZOŚCI DZIAŁÓW ZDJĘĆ I FILMÓW)
DLATEGO WARTO Brać czynny udział dyskusjach poruszanych na forum dla nowo zarejestrowanych jak również tworzyć własne nowe tematy by zostać przyjęty do Grupy NATURYŚCI.
Aby udowodnić swoje zainteresowania Naturyzmem i chęć przynależności do grupy Naturyści możesz nadesłać na adres fkk2@o2.pl lub umieścić własnoręcznie zrobione zdjęcia z ulubionej plaży wraz z opisem.
Szczegółowy opis znajdziesz tutaj viewtopic.php?f=29&t=150
Avatar użytkownika
Alen
Moderator
Moderator
 
Posty: 154
Dołączył(a): Wt maja 27, 2008 19:25

Postprzez » Wt cze 15, 2010 23:15

 

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron