Erekcja na plaży

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

Erekcja na plaży

Postprzez tulipanki25 » N lip 18, 2010 18:42

czy jak jesteście na plażach nadzy podniecacie się widząc inną osobę? szczególnie panowie... bo ja w większym gronie mam z tym problem.... a jak wy?
TULIPANKI25
tulipanki25
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez » N lip 18, 2010 18:42

Re: pytanie

Postprzez AMBERS » N lip 25, 2010 14:47

Uważamy, ze plaża naturystów jest jednym z bardziej aseksualnych miejsc.
AMBERS
Jestem Początkującym naturystą

Re: Erekcja na plaży

Postprzez darek » Pn lip 26, 2010 23:27

Niekontrolowana Erekcja u mężczyzn jest o ile mi wiadomo zjawiskiem normalnym tym bardziej w twoim wieku.
Co nie znaczy że musisz czy powinieneś biegać na baczność po plaży !!!!
Masz dziewczynę to niech się tobą zajmie i po problemie :)
darek

Postprzez spaceman » Pn sie 09, 2010 19:40

mysle ... zebys zaczal chodzic na plaze Naturystow by odpoczac ,rozluznic sie, odciac od swiata, a nie rozgladac sie za potencjalnymi "celami"...
spaceman
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez jerzyzet » Pn wrz 20, 2010 08:44

W pobliżu plaży jest na ogół jakiś zimny zbiornik wodny. Wprawdzie to nie prysznic, ale zawsze coś.
jerzyzet
O Naturyźmie wiem wszystko

Postprzez Lampetra » Śr wrz 22, 2010 07:58

tulipanki25 napisał(a):czy jak jesteście na plażach nadzy podniecacie się widząc inną osobę? szczególnie panowie... bo ja w większym gronie mam z tym problem.... a jak wy?

Widzisz i gapisz się? To jest zasadnicza różnica. Idąc na gołą plażę zgadzamy się na to że inni nas widzą i my też nie musimy zamykać oczu. Czym innym jest z kolei gapienie się w krocza i traktowanie innej osoby jako przedmiot porządania seksualnego. Zadaj sobie pytanie w jakim celu tam idziesz a sam znajdziesz odpowiedź. Nie ma nic złego w tym że podziwiasz ładny kwiat na klombie. Czym innym jest jednak chęć jego zerwania.
Osobiście uważam że temat erekcji, gapiostwa, depilacji itd pojawia się właśnie wtedy kiedy człowiek jest albo niedojrzały albo sam nie wie po co tam idzie. Kiedyś byłem na plaży w Hiszpanii. Tam nikt nic sobie nie robił z tego że niektórzy modzi chłopacy chodzili z erekcją, w pewnym wieku jest to nie do opanowania i to nie koniecznie z powodu widoku młodych atrakcyjnych dziewczyn tylko z powodu sytuacji w której się znaleźli. Jak się oswoją to i ich "problemy" znikną. Nie szukajmy problemów tam gdzie ich nie ma.
Lampetra
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez jerzyzet » Wt paź 05, 2010 06:47

Podpisuję się pod powyższym tekstem.
jerzyzet

Postprzez YOU » Pn paź 11, 2010 20:51

Nie wiem jak jest w Hiszpanii
Na Polskich i Chorwackich plażach nie zauważyłem by jakiś facet pokazywał swój wzwód innym plażowiczom.
Ale możliwe że nie zwracam na to uwagi 8-)
YOU

Postprzez Lampetra » So lis 20, 2010 17:32

Średnia wieku na plażach w Polsce i Chorwacji jest o kilka dekad wyższa niż w Hiszpanii. To jest chyba wytłumaczenie. Nie znaczy to że co drugi młody Hiszpan chodzi z erekcja po plaży.
Lampetra
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez Piotrek78 » Cz sty 27, 2011 23:16

wiadomo że coś takiego może się zdarzyć każdemu zdrowemu mężczyżnie czy chłopakowi, jest to naturalna i często niekontrolowana reakcja organizmu z powodu sytuacji w której się znaleźli zwłaszcza dla początkujących w nauryzmie z grupą ludzi, w stakiej sytuacji to najlepiej wędka w piach albo do zimnej wody :)
nic co ludzkie nie jest mi obce
Piotrek78
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez jasiu19 » Śr mar 23, 2011 14:17

Mnie przytrafiają się takie sytuacje dość często i niekoniecznie tylko na plaży :)
Jeżeli na plaży - cóż siadam sobie wtedy na piasku i palę Franka :oops: :P :lol:
jasiu19

Postprzez karolinka2011 » Wt sie 09, 2011 10:02

hmmm cóż jest to jak najbardziej naturalny odruch organizmu
jeżeli facet nie będzie się z tym wielce obnosił a co gorsza onanizował się patrząc na nagie kobiety, to mnie to nie przeszkadza
czy ja mam się martwić o to że moje suteczki zrobiły się twarde i odstające ?? chyba nie
podnieca mnie sam fakt bycia nagą i to że słońce i wiatr docierają w zakątki na co dzień niedostępne a nie to że jakiś facet ma erekcję
co nie oznacza też że przyjemnie czasem na czymś oko zawiesić ;) jednak na ogól jest to naturalne i jak już ktoś wcześniej napisał aseksualne w tym miejscu :-D
karolinka2011
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez Januno » Śr sie 10, 2011 10:57

Za pierwszym razem miałem obawy co do mojego "sprzętu" :P ale na szczescie okazało się tak jak zaznaczyli moi przedmówcy że plaża N jest swoistym aseksualnym miejscem i jedynym podniecającym dla mnie widokiem był widok mojej nagiej partnerki...
A poza tym zawsze można udac sie do wody ;)
"Nie ma przeznaczenia... sami kreujemy swój los..."
Januno

Postprzez Szarik95 » N mar 11, 2012 19:10

Szczegolnie w mlodym wieku moze byc ciezko na poczatku ale z czasem nagosc stanie sie normalnym widokiem
Szarik95
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez parka131 » Śr maja 23, 2012 08:06

Erekcja :oops: ... nie przejmuj się z czasem przyzwyczaisz się do nagich ciał i problem zniknie :-D
parka131
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez » Śr maja 23, 2012 08:06

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób