wzrok innych na swym ciele - tulipanki

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

wzrok innych na swym ciele - tulipanki

Postprzez tulipanki25 » Śr lip 21, 2010 05:50

:-D my lubimy nagość wszędzie w domu nad jeziorem nad morzem i zawsze tam gdzie tylko można, macie nadal problem z rozebraniem się w miejscach publicznych? jak odczuwacie wzrok innych na swym ciele? pozdrawiamy
TULIPANKI25
tulipanki25
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez » Śr lip 21, 2010 05:50

Re: tulipanki

Postprzez AMBERS » N lip 25, 2010 14:45

Osobiście nie mamy z tym problemu i nawet nie wkurzają nas ci co tylko przechadzają się po plaży naturystów, bo to oni bardziej się wstydzą.
AMBERS
Jestem Początkującym naturystą

Re: wzrok innych na swym ciele - tulipanki

Postprzez spaceman » Pn sie 09, 2010 19:43

witam
nie wiem czy to jest jakis problem... jesli decydujesz sie wejscie na plaze nudystow to akcetujesz ... swoja nagosc.... i to ze inni tez ja widza
spaceman
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez termossc » Pt wrz 03, 2010 08:16

Ja miałem opory przed pierwszym rozebraniem sie. podobnie jak moja zona (ona nawet wieksze)
W pierszym momenie było nam troche dziewnie ale z każdą kolejną chwilą było bardziej swobodnie
i juz po godzienie chasalismy po plaży.
Ale dobiero drugiego dnia namówielem żoną na spacer wzdłuż plaży i od tego momentu wydaje mi sie że cały nasz wstyd i skrępowanie zniknęło.
Obecnie nie mogę się doczekać kolejnego sezonu letniego.
termossc
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez jerzyzet » So wrz 11, 2010 19:12

Wbrew pozorom najłatwiej rozebrać się, tam, gdzie jest wielu naturystów. Po prostu ginie się niejako w tłumie. Jeśli rozbieramy się na uboczu to łatwiej przyciągamy wzrok innych.
jerzyzet
O Naturyźmie wiem wszystko

Postprzez golaski » Wt paź 05, 2010 21:28

Nas denerwuje tylko wzrok tekstylnych dziwaków, którzy pod różnymi pretekstami odwiedzają plaże dla golasków.
http://www.hot.jpg.pl/zdjecie/117236/Wi ... owach.html
golaski
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez jerzyzet » Śr paź 06, 2010 05:40

Szkoda, że nie noszę na plażę aparatu. Pomysłowość tekstylnych jest nieograniczona, aczkolwiek często komiczna.
jerzyzet

Postprzez jasiu1929 » Pt paź 08, 2010 18:00

My trafiliśmy na plaże naturystyczną przypadkiem. Po prostu przyszliśmy tuż po deszczu kiedy jeszcze nie było ludzi na plaży. Zaczęliśmy się rozkładać, kiedy po chwili dołączyło inne małżeństwo i po prostu zwyczajnie swobodnie się rozebrali. Chwila konstrnacji, trochę zakłopotania, ale po chwili sami się nico rozebraliśmy, a potem to juz poszło..., i tak staliśmy się bywalcami tej plaży aż do końca urlopu... i takie były w ogóle nasze nagie początki. Mnie w ogóle nie przeszkadza, że ktoś sie gapi, a niech się gapi jak lubi. Grunt, że ja się dobrze czuję w pełnej swobodzie.
jasiu1929
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez jerzyzet » Pn paź 11, 2010 06:09

Tak, tylko że co sprytniejsi gapowicze pstrykają zdjęcia, a jaki może być dalszy rozwój wypadków, to chyba nie muszę dodawać?
jerzyzet

Postprzez YOU » Pn paź 11, 2010 20:18

Widziałem taką akcję jak jedna babcia szła z aparatem za swoim dziadkiem i udawała że mu robi zdjęcia od tyłu.
Cały czas coś do niego warczała by ustawił się tak by (oczywiście mogła fotografować to co się dzieje za nim na plaży)
Ale on miał to gdzieś i ją chyba też :)
YOU

Postprzez jerzyzet » Śr lis 10, 2010 08:27

Dlatego potrzebne są zamknięte ośrodki tak jak to jest w normalnych krajach.
jerzyzet

Postprzez wawa21 » Śr lis 10, 2010 21:09

Pierwszego, drugiego dnia trochę się krępujemy ale jak już wyrównamy brąz na ciałkach i poznamy sąsiadów na plaży nagość nam już nie przeszkadza :)
wawa21
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez maria_m » Śr lis 10, 2010 23:28

Dlatego my wybieramy tylko campingi naturystyczne, gdzie nikogo nie dziwi nagość. Jest tam bardzo wysoka kultura i niespotykana tolerancja.
maria_m
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez jerzyzet » Cz lis 11, 2010 07:48

A co byś poleciła?
jerzyzet

Postprzez maria_m » Cz lis 11, 2010 19:25

jerzyzet napisał(a):A co byś poleciła?

Jak napisałam w swoim pierwszym poście, że zakochaliśmy się w Chorwacji. Bardzo nam odpowiadają tamte campingi naturystyczne. Byliśmy na Kowersadzie na Istrii, na wyspie Hwar na vrbowskiej, na wyspie Krk na dwóch campingach. Na Politinie i w Baśce na campingu Bunculuka. Najbardziej nam się podoba na Bunculuce. Nie jest to taki moloch jak Kowersada, I zdecydowanie jest tam najładniej. W tym roku bylismy z córkami. Poniewaz nie mamy campera to wynajęliśmy sobie "mobilhom", kilka metrów od plaży. Na tych campingach nagość jest rzeczą naturalną. I jak pisałam wcześniej bardzo wysoka kultura. Mało jest Polaków,chociaż spotkaliśmy kilka miłych rodzin. Jeżeli chcesz więcej informacji, to odezwij się na priwa.
maria_m
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez » Cz lis 11, 2010 19:25

Następna strona

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób