Naturyzm w Niemczech

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

Naturyzm w Niemczech

Postprzez tabaka » Pn wrz 13, 2010 10:14

Kilka filmów o naturyzmie w Niemczech
http://vimeo.com/10499706
Co o tym sądzicie ?
tabaka
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez » Pn wrz 13, 2010 10:14

Re: Naturyzm w Niemczech

Postprzez jerzyzet » Pn wrz 20, 2010 08:39

Super.
jerzyzet
O Naturyźmie wiem wszystko
O Naturyźmie wiem wszystko

Re: Naturyzm w Niemczech

Postprzez oskar66 » Pn cze 06, 2011 19:40

Marzenie ściętej głowy....kilka pokoleń minie zanim u nas będzie to możliwe - Polacy muszą zmienić się mentalnie - a to już trudniej. Jesteśmy narodem krytykanckim - nie potrafimy przejść obok bez kąśliwych, krytycznych uwag, które najczęściej zakrywają zakompleksienie krytyka. Jednak uczmy się od sąsiadów, czerpmy dobre wzorce.
oskar66
Jestem Początkującym naturystą
Jestem Początkującym naturystą

Postprzez » Pn cze 06, 2011 19:40

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób