Nagość w spocie Radia ZET nie naruszyła norm reklamowych

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

Nagość w spocie Radia ZET nie naruszyła norm reklamowych

Postprzez Robak » Śr lut 02, 2011 08:52

Komisja Etyki Reklamy oddaliła skargę na spot telewizyjny Radia ZET. W proteście zarzucono reklamie, że pokazany w niej nagi mężczyzna to nieodpowiedni widok dla dzieci - zobacz spot.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/na ... eklamowych

Kiedy Polska stanie się normalnym krajem ???
Robak
Jestem Początkującym naturystą
Jestem Początkującym naturystą

Postprzez » Śr lut 02, 2011 08:52

Re: Nagość w spocie Radia ZET nie naruszyła norm reklamowych

Postprzez Piotrek78 » N lut 06, 2011 10:17

taki niestety nasz kraj, znowu czyjaś męska duma była urażona bo pokazali gołego faceta, kobietę nagą pokazuje się w wielu reklamach i jest ok. nikomu nie przeszkadza, ale facet to już nie... Mi akurat podoba się ta reklama! Nie ze względu na gołego faceta, a poczucie humoru. Moim zdaniem nie pokazali na tej reklamie nic co mogło by kogoś urazić, napewno nie było by żadnych skarg gdyby na tym łóżku leżała naga kobieta zamiast faceta
nic co ludzkie nie jest mi obce
Piotrek78
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez » N lut 06, 2011 10:17

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób