Grzybowo czy Dębki?

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

Grzybowo czy Dębki?

Postprzez golcewroc » Pn lut 28, 2011 09:55

Witam, w tym roku postanowiliśmy odwiedzić jedną z dwóch wyżej wymienionych miejscowości. Do tej pory odpoczywaliśmy w Piaskach i w Chorwacji. I tu pytanie do bywalców - co polecacie? Dębki są szeroko chwalone jako najpiękniejsza plaża itd. Na temat Grzybowa jest zdecydowanie mniej informacji "zachwalających".
A co polecają forumowicze?
golcewroc
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez » Pn lut 28, 2011 09:55

Re: Grzybowo czy Dębki?

Postprzez wude » Wt kwi 12, 2011 07:32

Byliśmy na obydwu plażach tj. w Grzybowie i Dębkach. Obie są fajne. W Grzybowie jest dosyć blisko parking dla zmotoryzowanych (płatny), w Dębkach przy ładnej pogodzie jest problem ze znalezieniem miejsca do zaparkowania. W weekend w Dębkach jest bardzo dużo ludzi na plaży, atmosfera jest super.
Polecam obydwa miejsca.
wude

"fot dostęp grupa Naturyści"
wude
Chcę być Naturystą
Chcę być Naturystą

Postprzez Ania11 » Śr kwi 13, 2011 11:43

W Grzybowie nie byłam ale Dębki potwierdzam.
Brak miejsc do parkowania wszędzie zakazy mimo że wioska ma 2 ulice :)
Do plaży daleko ale dla mnie to +
Chociaż piesze wycieczki podglądaczy docierają również i tam.
Dużo młodych i fajna atmosfera polecam
Ania11
Jestem Początkującym naturystą

Postprzez magellan » Cz lip 28, 2011 06:23

Nie znam Grzybowa, co do Dębek ... no bardzo elegancko tam jest.
plaża szeroka, bardzo ładna. Faktycznie sporo młodych ludzi. W tym roku ktoś wpadł na cudowny pomysł zmiany ujścia Piaśnicy i przekopali nowe ujście. Z jednej strony to utrudnienie dla potencjalnych podgladaczy, gdyż nie każdy ma chęć zmoczyć się podążając na "łowy", ale jest to też pewne utrudnienie dla nagusów, by dojść z tekstylnej na naszą. Mimo wszystko Dębki polecam jak najbardziej :)
magellan
Chcę być Naturystą
Chcę być Naturystą

Postprzez adam30 » Wt wrz 06, 2011 07:47

czytałem gdzieś że w Dębkach w porównaniu z Rowami jest dosyć drogo,czy to prawda? :)
adam30

Postprzez kubahoot » Wt mar 13, 2012 22:22

Grzybowo jest ok fajne miejsce i plaza tez bardzo ladna jedyny minus dosyc spora liczba krecocych sie tekstylnych ale w niczym nie przeszkadzaja grzybowo polecam! :wink:
kubahoot
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez parka131 » Śr maja 23, 2012 08:03

Dębki są rewelacyjne. Biały piasek, czysta plaża no i oczywiście atmosfera tam panująca. Dla nas zdecydowanie Dębki wygrywają :-D
parka131
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez » Śr maja 23, 2012 08:03

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób