Łódzki Aquapark Fala po raz kolejny organizuje popularną w c

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

Łódzki Aquapark Fala po raz kolejny organizuje popularną w c

Postprzez Alen » Śr kwi 27, 2011 13:14

Łódzki Aquapark Fala po raz kolejny organizuje popularną w całej Polsce Noc Naturystów.


Tym razem dziewiąta odsłona Nocy Naturystów upłynie pod hasłem sportu i ruchu na świeżym powietrzu!

Impreza zaplanowana jest na 7. maja 2011 r. (sobota) rozpocznie sie o godzinie 21:15 i potrwa do 01:00 w nocy.
W programie tego cyklicznego wydarzenia jak zwykle przewidziano mnóstwo atrakcji, tym razem nasi goście prócz atrakcji wewnątrz obiektu będą również mogli skorzystać z zewnętrznego basenu sportowego, gdzie odbędą się naturystyczne zajęcia aquaaerobiku (od 22:00 do 22:45) oraz konkurs pływackiej sztafety z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięskiej sztafety (22:50 - 23:20).

W konkursie mogą brać drużyny mieszane po 4 osoby.

Udział w sztafecie należy należy zaznaczyć przy zgłoszeniu na noc naturystów deklarując w e-mailu zgłoszeniowym skład osobowy drużyny.
Istnieje również możliwość zgłoszenia drużyny bezpośrednio przed konkursem (do godz. 22:45) u animatora prowadzącego konkurs przy basenie sportowym zewnętrznym.

Drużyna, która najszybciej pokona basen sportowy w sztafecie wygrywa specjalne imienne bony uprawniające do 50% zniżki na zakup biletu wstępu na kolejną X Noc Naturystów! Najlepsi zostaną również uhonorowani pamiątkowym dyplomem pływackiej sztafety naturystów!

Przez cały czas trwania imprezy odbywać się będą również bardzo udane i lubiane podczas poprzednich edycji Nocy Naturystów zajęcia podwodne, czyli: popularna stacja z nurkowaniem, oraz skuterami podwodnymi , gdzie każdy chętny będzie mógł zdobyć podstawową wiedzę na temat sprzętu nurkowego i techniki oddychania z Aqualungiem. Gry i zabawy sportowe to tylko rozgrzewka do gorących atrakcji Świata Saun! Temperaturę w Świecie Saun podwyższy wszystkim chętnym znany i lubiany Saunamajster z Warszawy - Maciek, tradycyjnie już odbywać się będą aromatyczne naparzania i degustacja owocowych herbat i egzotycznych owoców wspaniale współgrających z aromaterapią.

Rozkład zajęć saunowych:

21:45 - 22:00 - "miłe sauny początki" - wstęp do intensywnego saunowania

22:40 - 23:00 - "poczuj japońską miętę" - sesja saunowa z aromatyczną solą "japońskiej mięta"

23:30 - 00:00 - "kremowe wariacje" - sesja saunowa z użyciem kremów saunowych

0:30 - 0:40 - "aromatyczne pożegnanie" - sesja saunowa wieńcząca cykl czterech zabiegów


Odbędzie się również piąta edycja Malowania Ciała i oczywiście wybór Miss Kolorów IX Edycji Nocy Naturystów! Motywem przewodnim tej edycji bodypaintingu będzie sport! Czekamy na znakomite pomysły i zaciętą rywalizację! Dla Miss Kolorów Aquapark ufunduje darmowy bilet wstępu na kolejną X edycję Nocy Naturystów.

Dla chętnych zajęcia taneczne! Świetna zabawa w rytm muzyki połączona z zajęciami tanecznymi to dodatkowa atrakcja IX Nocy Naturystów! Liczymy na duże zainteresowanie naszą ofertą taneczną!


Podobnie, jak na poprzednich edycjach Nocy Naturystów możliwość uczestniczenia w imprezie rodziców wraz ze swoimi dziećmi mającymi ukończone 16 lat. W tym celu oboje rodziców uczestniczących w imprezie powinno wyrazić pisemną zgodę na uczestniczenie ich dziecka w imprezie. Formularz zgody dostępny będzie w kasie Aquaparku przed imprezą oraz do pobrania na stronie internetowej w formie dokumentu do wydruku i odręcznego wypełnienia. Informujemy również, że wiek dziecka będzie każdorazowo weryfikowany przy kasie Aquaparku na podstawie ważnej legitymacji szkolnej. Zatem konieczne jest zabranie jej ze sobą i okazanie na miejscu. pobierz formularz


Jak dotychczas uczestnicy imprezy będą także mieli możliwość skorzystania z masaży i zabiegów
naszego Spa & Wellness (po uprzedniej rezerwacji).

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wykupienie biletu wstępu i stosowanie się do zasad panujących wśród naturystów oraz stosowanie się do regulaminu imprezy oraz regulaminu Aquaparku. Impreza jest skierowana do osób pełnoletnich, par oraz małżeństw oraz dla ich dzieci mających ukończone 16 lat. Wstęp dzieci odbywa się za pisemną zgodą uczestniczących w imprezie ich obojga rodziców/opiekunów prawnych wyrażonej na formularzu dostępnym do pobrania na stronie internetowej (pobierz formularz) oraz dostępnym w dniu imprezy w kasach Aquaparku. Na imprezie mogą pojawić się "single" pod warunkiem, że są oni znani innym uczestnikom i przynajmniej dwie osoby uczestniczące w imprezie za nich zaświadczą w formie pisemnej na formularzu dostępnym do pobrania na stronie internetowej oraz w kasie Aquaparku. pobierz formularz rekomendacji


Program Dziewiątej Nocy Naturystów

Zajęcia na Hali Basenowej i basenu sportowego zewnętrznego:

21:30 – 1:00 Gry i zabawy sportowe na basenie sportowym - dostępna koszykówka i siatkówka wodna
22:00 – 1:00 Nurkowanie i inne podwodne przygody
22:00 – 22:45 AquaAerobik w basenie zewnętrznym
22:45 – 23:20 Sztafeta Naturystyczna w basenie sportowym zewnętrznym
23:30 – Malowanie ciała w motywach sportowych - dla chętnych par w stałym miejscu przy basenie z Falą
00:00 – Wybory Miss Kolorów - przy basenie z Falą
00:45 – Piętnaście minut dla fotografów – w wyznaczonym przez organizatorów miejscu

Animacje taneczne odbywać się będą w godzinach 22:30 - 0:30 z przerwą na wybory Miss Kolorów!


Atrakcje w Świecie Saun

21:45 - 22:00 - "miłe sauny początki" - wstęp do intensywnego saunowania

22:40 - 23:00 - "poczuj japońską miętę" - sesja saunowa z aromatyczną solą "japońskiej mięta"

23:30 - 00:00 - "kremowe wariacje" - sesja saunowa z użyciem kremów saunowych

0:30 - 0:40 - "aromatyczne pożegnanie" - sesja saunowa wieńcząca cykl czterech zabiegów

Podczas każdej z sesji Goście otrzymają herbaty smakowe oraz poczęstunek w postaci różnorodnych, egzotycznych owoców.
Rezerwacji masaży i zabiegów w Spa & Wellness należy dokonywać do 06.05 maja 2011 r. pod numerem telefonu: 042 683 44 73.
Podobnie jak przy poprzednich imprezach zakazane jest używanie aparatów fotograficznych i innych urządzeń rejestrujących (z wyjatkiem 15 minut na koniec imprezy w miejscu do tego wyznaczonym).
Przypominamy również, że na terenie Aquaparku obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu.
Osoby znajdujące się pod jego wpływem będą usuwane z imprezy.

Seanse w Tężni Solnej!

Podczas IX Nocy Naturystów zapraszamy również na seans w naszej Tężni Solnej. Seanse rozpoczynać się będą o każdej pełnej godzinie i potrwają 45 min. Z uwagi na oganiczoną ilość miejsc w Tężni uprzejmie prosimy o rezerwacje telefoniczne miejsc na konkretne godziny. Zgłoszenia przyjmują pracownicy Kas pod numerem telefonu: 42 6400 800. Koszt 1 seansu 45 min to 6 zł/ os.
Więcej informacji o tężni solnej: tutaj


Ceny promocyjne, rezerwacje, bilety łączone na cały dzień + Noc Naturystów

Rezerwacje, Ceny Promocyjne, Cena przy kasie
Cena promocyjna biletu wstępu dla osoby dorosłej to 65 zł (hala basenowa + Świat Saun).
Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata pieniędzy na konto Aquaparku do 2. maja 2011 włącznie.
Po tym terminie cena biletu wynosić będzie 75 zł.

Ceny biletów dla dzieci powyżej 16 roku życia, a nie mające jeszcze ukończonych 18 lat to: 45 zł (hala basenowa + Świat Saun) w cenie promocyjnej przy wpłacie do 2.05.2011 włącznie. Po tym terminie cena biletu wstępu dla takich osób wynosić będzie 55 zł.

Aby skorzystać z promocyjnej oferty i wcześniej zarezerwować bilety wstępu prosimy
o przesyłanie maili na adres: impreza@aquapark.lodz.pl zawierających:

* imiona i nazwiska osób, dla których chcecie Państwo zakupić bilety,
* zeskanowane lub wygenerowane elektronicznie potwierdzenie wykonania przelewu na konto:

Aqua Park Łódź Sp z o.o.
Al. Unii Lubelskiej 4, 94-208 Łódź
WBK Bank Zachodni, Numer konta: 76 1090 1304 0000 0001 0874 1932
UWAGA:

* w tytule przelewu należy KONIECZNIE podać imiona i nazwiska osób, za które dokonywana jest wpłata!
* akceptujemy jedynie cyfrowe potwierdzenia w postaci załączników do e-maila w formie plików .jpg, .pdf oraz .bmp (inne formy potwierdzenia nie będą akceptowane)
* w przypadku niemożliwości zeskanowania, lub wygenerowania wydruku potwierdzenia dokonania przelewu proszę wykonać przelew w terminie odpowiednio wcześniejszym umożliwiającym nam zweryfikowanie przed 02.05.2011, że Państwa przelew został zaksięgowany na naszym koncie


W mailu zwrotnym otrzymają Państwo zasady uczestnictwa oraz imienne numerowane zaproszenie na imprezę, którego okazanie będzie uprawniało do wejścia na Noc Naturystów.

Bilety łączone całodniowe + Noc Naturystów
Za dopłatą do biletu całodniowego łączonego basen + Świat Saun (85 zł/ os. dorosłą) wynoszącą 25 zł/ os, możliwe jest zakupienie w dniu imprezy w kasie Aquaparku całodniowego biletu upoważniającego do wejścia do Aquaparku (baseny + Świat Saun) już od godziny 09:00 i pozostanie na IX Nocy Naturystów Łączny koszt takiego biletu to: 85 zł + 25 zł = 110 zł/ os.
Analogiczna cena dla dzieci w wieku powyżej 16 lat, lecz nie majacych ukończonych 18 lat to 50 zł (za bilet całodniowy basenowy - bez saun) + 25 zł dopłaty za pozostanie na Nocy Naturystów, łącznie daje to kwotę 75 zł/os. Również w tym przypadku istnieje konieczność wypełnienia przez oboje rodziców uczestniczących rówież w imprezie pisemnej zgody na udział ich dziecka w Nocy Naturystów w kasie Aquaparku. To wyjątkowy całodniowy pakiet dla spragnionych tropikalnego relaksu! Uprzejmie informujemy, że nie ma możliwości zakupienia biletów łączonych na zasadzie przedpłaty na konto. Bilety takie kupić można jedynie w dniu imprezy w kasie Aquaparku.

Ze względów logistycznych nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedniej liczby ręczników do wypożyczenia w saunach, w związku z tym ręczniki na imprezie NIE BĘDĄ wypożyczane. Prosimy o zabranie swoich ręczników.

http://www.aquapark.lodz.pl/download.php?id=276
Avatar użytkownika
Alen
Moderator
Moderator
 
Posty: 154
Dołączył(a): Wt maja 27, 2008 19:25

Postprzez » Śr kwi 27, 2011 13:14

 

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron