Naturyzm Tak ale za granicą

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

Naturyzm Tak ale za granicą

Postprzez golasy2 » Śr cze 01, 2011 08:24

Piszecie dużo o naturyzmie w Polsce i chwała wam za to ale nawet jako naturyści większość z was ukrywa przed wszystkimi swoje zainteresowania.
Wystarczy spojrzeć jak bawią się np Czesi;
http://naturista.cz/drupal/majova_noc_n ... cestlice_1
Nikt tam nie wstydzi się swojego ciała i nie ucieka przed kamerą.
Wszyscy traktują naturyzm jako coś zupełnie naturalnego.
U nas niektórzy tworzą afery jeżeli zobaczą cię z aparatem na plaży mimo że fotografujesz własną dziewczynę.
golasy2
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez » Śr cze 01, 2011 08:24

Re: Naturyzm Tak ale za granicą

Postprzez A&A » Cz cze 02, 2011 11:06

My jednak wolimy bardziej intymnie
Nic co ludzkie nie jest nam obce
A&A
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Re: Naturyzm Tak ale za granicą

Postprzez oskar66 » Wt cze 07, 2011 07:10

Zdecydowanie zagranica nie stresuje i ich mentalność jest inna - traktują nagość na plaży jak coś, co może zaistnieć; jeśli ktoś chce, to się opala nago a inny nie - tekstylni z naturystami żyją w symbiozie, nie wchodzą sobie w paradę, każdy szanuje swoje upodobania. Dlatego jeżdżę do Czech do miejscowości Lubecz - zaraz za granicą - jest maleńki kamieniołom cały dla naturystów. Wole pokonać 55km niż stresować się w krzakach, czy być okrzykniętym zboczeńcem. Jeszcze jedno - tam samotny facet nie sprawia problemu - leżę sobie słucham radia, spaceruję, oglądam widoki (jak wielu tam), i nikt nie robi z tego afery. Wybaczcie ale intymnie w naturyzmie dla mnie znaczy w krzakach,za parawanem itd. tylko czy to jest naturyzm żeby się chować? Czesi też mają brzuchy, mniej czy bardziej zgrabne figury, ale nikt na to nie zwraca uwagi - nie krytykuje, nie wyśmiewa - to jest cudowne za granicą, że mimo kultu ciała ludzie przyjmują siebie takimi jakimi są.
oskar66
Jestem Początkującym naturystą
Jestem Początkującym naturystą

Postprzez » Wt cze 07, 2011 07:10

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób