Naturyzm ? Co jest naturyzmem a co normalnością

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

Naturyzm ? Co jest naturyzmem a co normalnością

Postprzez Jasiek 20 » Wt cze 21, 2011 10:12

Witam
Przeczytałem wiele postów na forum i odnoszę wrażenie że aby pójść do sauny i przebywać w niej normalnie czyli nago na ręczniku trzeba być NATURYSTĄ?!
Może nie piszmy o normalnych saunach że są one naturystyczne.
Lepiej wyśmiewać te do których wchodzi niedouczona hołota prosto z pola w brudnych portkach po kolana.

Naturyzm tak np plaża
Sauna to nie naturyzm tylko relaks.
To samo dotyczy prysznica przed wejściem na basen czy sauny
Jasiek 20
Jestem Początkującym naturystą
Jestem Początkującym naturystą

Postprzez » Wt cze 21, 2011 10:12

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób