onanizm na plaży

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

onanizm na plaży

Postprzez karolinka2011 » Wt sie 09, 2011 10:35

witam!
nic mnie tak nie denerwuje na plaży jak widok faceta, który się onanizuje.
raz przytrafiło mi się coś takiego i nie wiedziałam jak się mam zachować - czy traktować to jak najbardziej naturalnie, czy zwrócić mu uwagę a może opuścić to miejsce ?
z trzech opcji wybrałam ostatnią - dobrze że nie było ze mną wtedy męża - bo troszkę by się wkurzył a ja pewnie miałabym zakaz opalania się nago.
czy was spotkały podobne sytuacje ?
czy i jak wtedy się zachowałyście/liście?
moim zdaniem takie zachowanie jest niedopuszczalne - ja nie zabieram wibratora na plaże a poza tym na plaży często bawią się dzieci!!
karolinka2011
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez » Wt sie 09, 2011 10:35

Re: onanizm na plaży

Postprzez A&A » Wt sie 09, 2011 21:13

Współczujemy - nam coś takiego na Polskiej plaży jeszcze się nie przytrafiło.
Być może dlatego iż najczęściej wybieramy sprawdzone plaże. Np ROWY :)
Nic co ludzkie nie jest nam obce
A&A
Jestem Naturystą
Jestem Naturystą

Postprzez Szarik95 » N mar 11, 2012 19:17

Niestety sie zdarza a nie powinno
Szarik95
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez Arrs » Śr kwi 18, 2012 06:08

Ile razy nie byłem na takich plażach , spotkaniach czy nawet przypadkiem jadąc sobie rowerem trafiałem na jakąś ekipę.. zawsze widywałem co najmniej jedną osobę gmerającą przy genitaliach... Piszę osobę bo widywałem też panie! :?
Arrs
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez » Śr kwi 18, 2012 06:08

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób