Nasze Naturystyczne wspomnienia

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

Nasze Naturystyczne wspomnienia

Postprzez Januno » Wt sie 09, 2011 20:11

Witam serdecznie
Jesteśmy parą z Poznania, ja mam na imię Łukasz, mam 29 lat, moja partnerka Asia, 28 lat
już drugi rok korzystamy z okazji i staramy sie odpoczywac na łonie natury bez żadnych ciuszków, w zasadzie to ja namówiłem moja partnerke na pozbywanie sie ciuchów podczas opalania. Dla mnie osobiscie nigdy nie stanowiło to problemu, uwielbiam chodzic po domu nago, opalac sie w ogrodzie ale dopiero w zeszłym roku w górach (szklarska poręba)po raz pierwszy po zejsciu ze szlaku i odwiedzeniu malowniczego kamieniołomu "Stanisław" postanowiliśmy trochę zaszalec no i ... spodobało nam sie:)
W tym roku odwiedziliśmy urocza miejscowośc Stilo, niedaleko lubiatowa i tamtejsze szeeerokie plaże (4 km w kierunku Lubiatowa)wprost zachęcały do zrzucenia ubrań. Na początku Dagmara troche sie krepowała ale wspólny spacerek do wody rozwiał jej obawy. 5 dni nieskrępowanej swobody . Naturystów było tylko kilku, rozrzuconych po plaży, jedna rodzinka z dziecmi, 2 starsze, po 70 pary i samotny facet za parawanikiem na wydmach. Poza tym byli też tekstylni ale nieszkodliwi i w mniejszości czasami ukradkowo spoglądali nieliczni przechodnie.
W drodze powrotnej wyjechaliśmy wsześniej i odwiedziliśmy Rowy w nadzieji na ostatnie promienie ale pogoda nie dopisała, byliśmy na plaży tylko pół godziny, tez piękna i odrobimy sobie za rok
Cóż moge rzec... tyle lat opalania w kostiumie teraz uwazam za co najmniej dziwne, skrępowania nie było, cho trochę sie tego bałem ale ten kolor pupy :)))
W przyszłym roku wybieramy się znów na nasze puste plaże
W zwiazku z tym mamy pare pytań do ludzi, o dojazdach na inne plaże, o wrażeniach, może kiedyś za granicę pojedziemy...

IMG_5678.JPG
To jest jedno z moich zdjęc (zrobionych w drugim dniu pobytu, stąd ta jasniejsza pupa) przez dziewczyne na wspaniałej i intymnej plaży pomiędzy Stilo a Lubiatowem
Na rzaie tylko od "zaplecza"
pozdrawiamy gorąco
IMG_5678.JPG (120.16 KiB) Przeglądane 2613 razy
"Nie ma przeznaczenia... sami kreujemy swój los..."
Januno
Jestem Początkującym naturystą
Jestem Początkującym naturystą

Postprzez » Wt sie 09, 2011 20:11

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób