Nagośc na plaży a groźba mandatu

Obrazek
Regulamin działu
W dziale "Poznajmy się..." nowo zarejestrowane osoby powinny się przedstawić, napisać o swoich zainteresowaniach związanych z naturyzmem.
Tu natomiast możecie pisać o wszystkim co jest powiązane z Naturyzmem np. umieścić swoją relację z plaży ewentualnie innego ośrodka Naturystycznego, na którym przebywali . Możecie również przesłać administratorowi zdjęcia i filmy do umieszczenia na forum pod własnym postem (do materiałów filmowych i zdjęć wgląd ma jedynie grupa Naturyści !!!).
Po spełnieniu w/w warunków będą mogły starać się o przynależność do grupy NATURYŚCI wysyłając taką prośbę na adres fkk2@o2.pl.
Tylko osoby z tej grupy mają dostęp i wgląd do większości działów na forum w tym dostęp do zdjęć i filmów innych użytkowników.

Nagośc na plaży a groźba mandatu

Postprzez Januno » Śr sie 10, 2011 22:51

Witam serdecznie
Chcielibyśmy sie was zapytac o wasze doswiadczenia z "mundurowymi" na plaży/rzece/jeziorze
My w tym roku przeżyliśmy niezłego stracha gdy nieopodal nas na pustej plaży rozbiło się młode małżeństwo, ubrane, i facet wyciągnał komórke i słychac było wyraznie ze rozmawia z kimś w sposób sugerujący zgłoszenie nas jako zgorszenia lub cos podobnego... już chcieliśmy pakowac manatki i przenosic sie dalej a tu ni z gruchy ni z pietruchy rodzinka wychodzi na plaże w strone wody bez ubrania:) tylko ich dwójka dzieci pozostała na kocykach
okazało się ze oni owszem rozmawiali o nas z inna parka ale o tym że plaża jest ok . Jak to zwykle bywa okazali sie fajnymi ludzmi.
Ale wracajac do pytania - jak to wyglada u nas z tymi mandatami?
pozdrawiam
"Nie ma przeznaczenia... sami kreujemy swój los..."
Januno
Jestem Początkującym naturystą

Postprzez » Śr sie 10, 2011 22:51

Re: Nagośc na plaży a groźba mandatu

Postprzez Ania11 » So sie 13, 2011 21:14

Mamy swoje sprawdzone plaże w Polsce to po co ryzykować mandat w innych miejscach?
Ania11

Postprzez adam30 » Wt wrz 06, 2011 07:23

w niepewnych miejscach lepiej nie ryzykować :),chociaż z drugiej strony mandat w miejscu stricte pasującym do nagości jak
rzeka,jezioro,jakaś dzika plaża byłby grubą przesadą...
adam30

Postprzez Krystian » Pn lis 14, 2011 09:35

Radzę unikać Łowicza i rzeki Bzury.Mieszkają tam zatwardziałe moherowe berety.Łowicz to miasto biskupie. Bez uprzedzenia dzwonią po gliniarzy.A ci tłuką się samochodem po wertepach,piachach, wybojach po kilka kilometrów aby zdybać zboczeńca opalającego się bez slipków.
Krystian
Lubię Naturyzm
Lubię Naturyzm

Postprzez » Pn lis 14, 2011 09:35

Powrót do Forum Ogólnoteoretyczne dla nowo zarejestrowanych osób